Nina Dobrev'in yeni dizi projesi belli oldu: Fam

Nina Dobrev'in yeni dizi projesi belli oldu: Fam
Nina Dobrev televizyona geri dönme yolunda! The Vampire Diaries dizisiyle tanınan aktris, CBS kanalı için hazırlanan komedi dizisi Fam'in kadrosuna katıldı. Kahkaha efektli proje, kanaldan pilot bölüm onayı aldı. Corinne Kingsbury'nin senaristliğini üstlendiği diziyi Scott Ellis yönetecek.

Clem (Dobrev) eğlenceli, zeki ve açık sözlü bir kadındır. Yıllarca 'kendisinin en iyi versiyonunu' yaratmak için çok uğraşmıştır ve nişanlısı Jay ile mutlu bir ilişkisi vardır. Jay'in teklif ettiği dönemde karşısına genç kız kardeşi Shannon (Odessa Adlon) çıkıyor ve tren enkazı babalarından uzaklaşmak için onunla ve nişanlısıyla yaşamaya geliyor.

Clem, 10 yıldır görüşmediği ve utandığı babasıyla ilgili yalan söylemiştir; yakın çevresindeki herkes babasını ölü bilmektedir. Shannon'ın hayatına yeniden girmesi söylediği yalanın ortaya çıkışına sebep olabilir, dolayısıyla yeni hayatını ve ilişkisini tehdit etmektedir.

Henüz resmi dizi onayı almayan projenin kadrosunda Brian Stokes Mitchell ve Sheryl Lee Ralph da yer alıyor. Dobrev, altıncı sezon sonunda The Vampire Diaries'den ayrıldıktan sonra xXx: Return of Xander Cage, Flatliners ve Crashpad filmlerinde yer aldı. Yakın gelecekte Dog DaysDepartures ve Lucky Day filmleriyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER