Reese Witherspoon ve Kerry Washington'dan yeni dizi: Little Fires Everywhere

Reese Witherspoon ve Kerry Washington'dan yeni dizi: Little Fires Everywhere
Celeste Ng'in 2017'de raflarda yerini alan kitabı Little Fires Everywhere televizyona uyarlanıyor. Yabancı basına göre henüz yayıncısı belli olmayan ama teklif savaşlarının devam ettiğini projenin başrolleri de belli oldu ve Kerry Washington ile Reese Witherspoon bu uyarlamanın kadrosuna katıldılar. 

ABC Signature Studios, Witherspoon'un yapım şirketi Hello Sunshine ve Washington dizide yapımcı olarak yer alacaklar. Yazar Celeste Ng de yapımcı olarak projeye dahil olacak. Kitapta birisi diğerinin kiracısı olan iki ailenin çocuklarının yakın arkadaş olmasıyla birbirine geçen hayatlarını konu alıyor. Shaker Heights, Ohio'da geçen hikayenin senaryosunu Liz Tigelaar (Casual, Life Unexpected) kaleme alacak.

Yedinci sezonu devam eden Scandal'da yer alan Kerry Washington, final sezonu olan diziye veda etmeye hazırlanıyor. Son olarak Big Little Lies ile ekranda olan Witherspoon, dizinin ikinci sezonunda yer alacak. Ayrıca Apple'da yayınlanması için hazırlanan Jennifer Aniston'lu sabah şovlarıyla ilgili yeni dizinin kadrosunda da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER