Pretty Little Liars'ın uzantısı The Perfectionists'a Kelly Rutherford da katıldı

Pretty Little Liars'ın uzantısı The Perfectionists'a Kelly Rutherford da katıldı

Pretty Little Liars'ın uzantısı The Perfectionists'in kadrosu genişlemeye devam ediyor. Duyurusu eylül ayında yapılan ve pilot bölüm için onay alan uzantıya Kelly Rutherford, Sydney Park, Eli Brown ve Hayley Erin de katıldı.

The Perfectionists, Pretty Little Liars'ın uyarlandığı roman serisinin yazarı Sara Shepard'ın yazdığı romandan uyarlama ve diziyi hazırlayan I. Marlene King, bu projenin de başında. Ana dizide Alison ve Mona karakterlerini canlandıran Sasha Pieterse ile Janel Parrish'in uzantıda başrolde yer alması planlanıyor. Diziye ocak sonunda Sofia Carson'ın katıldığı da duyurulmuştu.

Muhtemel dizinin konusu kısaca şu şekilde:

"Beacon Heights kasabası hakkındaki her şey yüksek seviyeli üniversitesinden başarılı sakinlerine kadar mükemmel görünmektedir. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mükemmel olmanın getirdiği stres kasabanın ilk cinayetine sebep olur. Her mükemmelliyetçinin arkasında sır, yalan ve bir tanık bulunmaktadır."

Gossip Girls dizisiyle bilinen Rutherford, Hotchkiss Industries ve Beacon Heights University'nin kurucusu Claire Hotchkiss'i canlandıracak. Mükemmelliğe inanan Claire, istediğine ulaşmak için perde arkasında iş çevirmekten geri kalmıyor. Park, akıllı, baskıya dayanıklı, iki mükemmel annenin mükemmel kızı, annelerinden birinin yolundan giderek Senato'ya göz kırpan Caitlin'i oynayacak. Brown, küçük bir kasabadan çıkıp gelmiş ve bunun da etkisiyle daima en iyi halinde olması gerektiğine inanan yetenekli çellist Dylan'ı oynayacak. Dylan, bu hayatta iki şeye, müziğine ve erkek arkadaşı Andrew'a bağlı.

Hayley Erin'in oynaması planlanan karakter ise açıklanmadı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER