Leighton Meester'in yeni dizi projesi belli oldu: Single Parents

Leighton Meester'in yeni dizi projesi belli oldu: Single Parents
ABC yeni dizisi, Single Parents'in başrollerini buldu. Kanaldan pilot bölüm için onay alan projenin başrollerini Taran Killam (Saturday Night Live), Leighton Meester (Gossip Girl) ve Brad Garrett (Everybody Loves Raymond) üstlenecekler. Eğer dizi projesi kanaldan resmi dizi onayı da alırsa komedi türündeki dizide çocuklarını birbirinin yardımıyla büyüten bir grup bekar ebeveynin aşkı arayışı ve hayatta kalma çabaları anlatılacak.

New Girl'ün yapımcılarının hazırladığı yeni projede Killam, bekar bir baba olarak devam ettirdiği hayatında kendisini unutmuş bir adamı oynayacak. Meester, oğluna aşırı bağlı güçlü bir anneyi canlandıracak. Garrett ise zengin, emeklilik hayatı yaşayan, iki kızını tek başına büyüten, ebeveynlik konusunda eski kafalı birini canlandıracak.

Meester son olarak FOX kanalının tek sezon süren komedisi Making History ile ekrana geldi. Killam, eğer pilot bölüm onayı alırsa 2016'daki Saturday Night Live'dan ayrılığının ardından TV'ye dönmüş olacak. Aktör Showtime için hazırlanan Mating isimli bir pilotta da yer aldı. Kariyerinde pek çok dizi rolü olan Garrett ise kısa süre önce birkaç bölümlüğüne Showtime komedisi I'm Dying Up Here'a katılmıştı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER