The CW'nun Roswell uyarlamasının kadrosu açıklandı

The CW'nun Roswell uyarlamasının kadrosu açıklandı

1999-2002 arasında üç sezon boyunca yayınlanan bilim kurgu dizisi Roswell'in modern uyarlamasının The CW kanalında ekrana gelmesi için pilot bölüm onayı aldığı haberini ocak sonunda vermiştik. Devam eden muhtemel projenin kadrosu açıklandı.

Yeni uyarlamanın pilotu The Originals senaristi Carina Adly MacKenzie tarafından yazıldı, yaratıcısı Julie Plec tarafından yönetildi. Uyarlama, orijinalinde olduğu gibi Melinda Metz'in yazdığı Roswell High serisine dayanıyor. Kadroya katıldığı açıklanan isimlerse şöyle: Jeanine Mason (Grey's Anatomy), Nathan Parsons (True Blood, The Originals), Lily Cowles (BrainDead), Michael Vlamis (New Girl), Tyler Blackburn (Pretty Little Liars), Heather Hemmens (If Loving You Is Wrong), Michael Trevino (The Originals).

Bir saatlik dramada istemeyerek büyüdüğü Roswell, New Mexico'ya geri dönen bir göçmen kızının hikayesi anlatılacak. Liz, geri döndüğünde gençliğinde hoşlandığı Max'in polis memuru olduğunu ve Dünya'ya ait olmayan güçleri olduğunu keşfeder. Aralarında romantik bir ilişki gelişmeye başlar ve iki karakter, birlikte Max'in geçmişini araştırmaya başlarlar. Ancak yaşanan şiddetli bir saldırı Dünya'daki uzaylı varlığını gizlemek için devlet tarafından gizlenince Max'in gerçek kimliği ve aralarındaki romantik ilişki tehlikeye girer.

Bahsi geçen polis Max'i Parsons, göçmen kız Liz'i de Mason canlandıracak. Cowles, köklerini gizli tutmak için uğraş veren, kasaba hayatını beğenmese de dahil olmaya çalışan Isobel'i oynayacak. Vlamis, sorunlu bir çocukluk geçirmiş, Dünya'dan ve çevresindekilerden kaçıp gitmek için yol arayan Michael'ı canlandıracak. Trevino ise ailesi mirasıyla ilgili korkutucu bir gerçeği öğrenen şerifin popüler oğlu Kyle'ı oynayacak.

Blackburn, Orta Doğu'dan eve dönen ve orada yaşadıkları nedeniyle travma yaşamış Alex'i, Hemmens ise Liz'in eğlenceli ve serbest ruhlu en iyi arkadaşını canlandıracak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER