The CW, Roswell'in modern uyarlamasına pilot onayı verdi

The CW, Roswell'in modern uyarlamasına pilot onayı verdi
1999-2002 arasında üç sezon boyunca yayınlanan bilim kurgu dizisi Roswell'i The CW kanalının geri döndürmeyi düşündüğü haberini ekim ayında vermiştik.

Muhtemel dizi, kanaldan pilot bölümü için onay aldı. Modern versiyon da Melinda Metz'in yazdığı Roswell High kitap serisine dayanacak. Carina Adly MacKenzie senaryoyu yazacak ve baş yapımcı olacak. Amblin Television, Lawrence Bender ve orijinal dizide de çalışmış Kevin Kelly Brown da Warner Bros. Television ile birlikte yapımcılar arasında yer alacak.

Bir saatlik dramada istemeyerek büyüdüğü Roswell, New Mexico'ya geri dönen bir göçmenin kızının hikayesi anlatılacak. Karakter döndüğünde gençliğinde hoşlandığı adamın polis memuru olduğunu ve Dünya'ya ait olmayan güçleri olduğunu keşfeder, aralarında da bir romantik ilişki gelişmeye başlar. İkili adamın geçmişini araştırmaya başlar ancak yaşanan şiddetli bir saldırı uzaylı varlığını gizlemek için devlet tarafından gizlenince adamın gerçek kimliği ve aralarındaki romantik ilişki tehlikeye girer.

Orijinal dizi yayınlandığında kariyerlerinin başındaki isimlerden Shiri Appleby, Katherine Heigl ve Colin Hanks de dizide yer almışlardı. Yeni versiyonda eski oyuncuların yer alıp almayacağı belli değil ama beklenmiyor. Hanks şu sıralar Life in Pieces'te, Appleby da UnReal dizisinde oynuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER