Boran Kuzum ve Miray Daner, E! News'e konuk oldular

Boran Kuzum ve Miray Daner, E! News'e konuk oldular
E! Online'ın geleneksel olarak düzenlediği TV's Top Couple'ın 2018 yılı oylamasında Vatanım Sensin'in sevilen çifti Hilal ve Leon da adaylar arasında yer almış, oylama sonucunda En İyi TV çifti seçilmişlerdi. 63 rakibine karşı gelerek zirvede yer alan çifti dizide canlandıran Boran Kuzum ve Miray Daner, E! News'e konuk oldular.

E! News: Oylamadan ve çok iyi gittiğinizden nasıl haberiniz oldu?

Boran Kuzum: Twitter'da gördüm, çünkü herkes bana mention atıyordu ve oylamadan bahsediyordu. Her turdan haberim oldu ve fanların bize olan sevgisinin tadını çıkardık.

Miray Daner: Türkiye'deki ve tüm dünyadaki HiLeon fanları bizi sosyal medya hesaplarında etiketlediler. Güçlü ve pek çok fanı olan yarışmacıları elediler.

E! News: Kazandığınızı öğrendiğinizde ne tepki verdiniz?

BK: Hayran olduğum pek çok oyuncuyla birlikte bir oylamada aday olmak bile yeterince deliceydi. Çok mutlu ve destekleri için minnettar olduk cidden.

MD: Bu uluslararası platformda tek Türk çift olarak yarışıyor olmak beni çok gururlandırdı ve mutlu etti. İkinci olarak birçok insanın kalbine dokunma fırsatı bulmak paha biçilemez, bütün ödüllerden daha değerli.

E! News: Henüz fan olmamış kişilere dizi ve Hilal-Leon hakkında ne söylemek istersiniz?

BK: Bu, Türklerin bağımsızlık savaşı hakkında bir dönem dizisi. Yunan ordusunun komutanı olan babası tarafından yönetilen ordunun İzmir'i işgal etmesinin ardından şehre gelen Yunan bir teğmeni oynuyorum. Sonrasında Türk kızı Hilal'e aşık oluyor.
Hikayemiz birisini etiketleri, milleti, ırkı olmaksızın sevmekle alakalı. Bunlar seçebildiğimiz özellikler değil. Şu anda yaşadığımız dünyada en ihtiyacımız olan şey birini farklılıklarına, bu tarzdaki etiketlerine bakmadan sevmek.

MD: Değerlerinize ve hayattaki duruşunuza tutunsanız da asla aşktan ve empatiden korkmamalısınız. Mottomuz her zaman "Dünyayı aşk kurtaracak," oldu.

E! News: Çift, neden dünya genelindeki fanlarla bu kadar iyi bağ kurdu?

BK: Hikayemiz birbirinden tamamen farklı ve birbirini sevmeyen iki insan olarak başladı. Savaş zamanında aidiyet duyguları kendi vatanlarınaydı, sevdikleri kişilere değil. Ama farklılıklarla ilgili düşüncelerden kurtulacak cesareti bulduklarında birbirlerini tanımaya ve insanlıklarını görmeye başladılar. Birbirlerini tamamlamaya başladılar. Güçlü, koşulsuz bir aşk ortaya çıktı. Bence bu yüzden birçok insan hikayeye bağlandı.

MD: Acı ve aşk tüm dünyada aynı dile sahiptir. Hilal ve Leon sadece aşık bir çift değil. Vicdanın ve aşkın, savaş ve zalimlikten daha güçlü olduğunu sembolize ediyorlar. İnsanlara dil, din, millet ayrımı olmaksızın insan olarak görülmeleri gerektiğini göstermek istiyorlar. Bence dünya genelindeki izleyiciler, savaşa karşı olan vatansever Türk kızı Hilal'in bir düşman teğmenle, ordusunun işgal ettiği topraklardaki Leon'la arasındaki imkansız görünen aşka büyük yakınlık duydu.
Anlatmak istediğimiz hikayeyi anlatabildiğimiz için çok memnunum.

E! News: Sizin için oy veren fanlara mesajınız nedir?

BK: Dizimiz şu anda birçok ülkede yayınlanıyor ve tüm dünyadan gelen desteği hissetmek harika. Anlattığımız hikayeyle onların kalplerine dokunduğumuzu görmek beni mutlu ediyor. Hikayemizi paylaştıkları için onlara teşekkür ediyorum.

MD: Oylama zorluydu ve 64 yarışmacı vardı. Fanlarımız yorulmaksızın, sürekli ve büyük bir fedakarlıkla oy verdi.

Bizimle Amerika arasında ciddi bir saat farkı var. Birçok fanımız uyuyamadı. Tüm dünyadaki HiLeon fanları çok organizeydi. Bu büyük bir başarı ve bununla gurur duyuyorum. Fanlar da gurur duymalı. HiLeon fan grubu birlikte farklı, düşünceli, üretken ve güçlü bir grup olduklarını gösterdiler. Bir araya gelerek Afrika'daki bir çocuk esirgeme kurumundaki çocuklara oyun odası yaptırdılar. Onlara sevgilerimi, iyi dileklerimi ve en sıcak teşekkürlerimi gönderiyorum.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER