2018'in En İyi Tv Çifti HiLeon oldu!

2018'in En İyi Tv Çifti HiLeon oldu!
ABD’nin reality show ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği “En iyi TV Çifti” anketinde ; Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in romantik ikilisi Hilal ve Leon bugüne kadar gerçekleşen tüm oylamalardan rakiplerini yüksek oy oranlarıyla geçerek birinci oldu. Uzun zamandır düzenlenen bu ankete ilk kez bir Türk dizi çifti dahil edildi. 

O3 Medya'nın Kanal D için hazırladığı dizide ana karakterler Azize ve Cevdet'in iki kızından biri olan Hilal ile düşman komutanının oğlu Leon arasındaki aşk hikayede yan aks olarak kullanılıyor. Dizi başladığı andan itibaren henüz hikayede bu aşkla ilgili hiçbir çengel yokken sosyal medyada hayat bulan HiLeon hayranlarının oluşturduğu HiLeon Fandom'un her hafta gerçekleştirdiği TT (Trend Topic) çalışması  uluslararası bir yarışmada çiftin aday olarak gösterilmesine büyük katkı sağladı. 

Dünya çapında çok izlenen dizilerin çiftleriyle yarışan Hilal ve Leon'u adım adım finale götüren fandomun özverili katılımı anketi düzenleyen mecranın editörlerinin de dikkatini çekti. Hilal karakterini canlandıran Miray Daner ve Boran Kuzum da resmi Twitter hesaplarından fandom'a teşekkür ederek cevap verdiler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER