Onedio’da yayınlanacak Kanaga’nın lansmanı yapıldı!

Onedio’da yayınlanacak Kanaga’nın lansmanı yapıldı!
Hikayesini Mehmet Günsür, Caterina Mongio, Kaan Yüceil ve Tolga H. Yüceil’in yazdığı; yönetmenliğini ise yine Caterina Mongio ve Tolga H. Yüceil’in üstlendiği, bağımsız bir web dizisi projesi olarak yola çıkan ve popüler sosyal içerik sitesi Onedio’da 4 Mart’ta yayınlanmaya başlayacak olan Kanaga’nın lansmanı, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Sarp Akkaya, Serkan Altunorak gibi ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.  
 
38 yaşındaki kuantum fizikçisi Mardin Tamay’ın, dünyaca ünlü bir arkeolog olan babası Enki’nin yıllar önce gizemli biçimde ortadan kayboluşunu çözmek için İstanbul’dan başladığı ve Mardin, Roma gibi pek çok durakta süren arayış hikayesini anlatan Kanaga; hikayesiyle çok konuşulacak.
 
Daha önce sadece festivallerde gösterilen Kanaga bugüne kadar Berlin WebFest, Bilboa Seriesland, Sicilya WebFest festivallerinde yarıştı. Bu festivallerden en iyi internet dizisi, en iyi senaryo, en iyi yönetmen, en iyi müzik ve en iyi yardımcı kadın oyuncu dallarında ödüller kazandı.
 
“Evrenin ve insanlığın kaynak kodu; bir ve aynıdır!”
 
Annesinin ölümünün ardından, babasının ölümüyle ilgili hiç bilmediği şeyleri öğrenen Mardin, bu sırrın peşine düşmeye karar verir. Babasının kendisine bıraktığı gizemli bir emanetin rehberliğinde yolculuğuna başlayan Mardin, her durakta esrarengiz bir dünyanın kapılarını aralayacak ve fiziksel olarak deneyimlediğimiz evrenin bilinmeyen boyutlarına ulaşacaktır.
 
Mardin Tamay’ın yolculuğu yalnızca kendisinin değil, tüm insanlığın yolculuğu olacaktır. 

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER