Börü dizisinin ilk bölümünden önizleme videosu paylaşıldı!

Börü dizisinin ilk bölümünden önizleme videosu paylaşıldı!
6 Bölümlük, her biri 1 saatlik, televizyonda sinema çıtası yaratacak Börü Serisi, 28 Şubat Çarşamba İlk Bölümü " Bazen Canavarlar Kazanır" ile Star Ekranlarında Başlıyor!
 
Alper Çağlar'ın DAĞ serisinin destansı filmi, 2016 senesinin sinema gişe birincisi DAĞ II, ilk kez dün gece Star'da yayınlandı!
Yayın öncesinde BÖRÜ Serisinin ilk bölüm ön izlemesi ekrana geldi. Bölümün tanıtımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
 
Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen BÖRÜ, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve büyük finalini beyaz perdede yapacak. 28 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak bölümlerin ardından, BÖRÜ’nün sinema filmi de 2018 sonbaharında vizyonda olacak.
 
DAĞ film serisine imza atan Alper Çağlar/Çağlararts ile Doruk Acar/Insignia ortaklığının, Star Yapım ile yeni ortaklığıyla hayata geçecek olan BÖRÜ’nün çekimleri, kısa süre önce tamamlandı.
 
BÖRÜ’nün oyuncu kadrosunda, izleyicinin DAĞ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat verecek. Deneyimli oyuncu Mesut Akusta ise Özel Harekat’ın kurucuları arasında yer alan en önemli karakterlerden birini canlandıracak. Zafer Algöz, Hüseyin Avni Danyal gibi isimler ise seride konuk oyuncu olarak yer alacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER