Netflix'in Sabrina uyarlamasında Hilda Hala rolü de belli oldu

Netflix'in Sabrina uyarlamasında Hilda Hala rolü de belli oldu
Geçtiğimiz aralık ayında The CW kanalı için hazırlanan Archie Comics'in çizgi romanlarından Chilling Adventures of Sabrina'nın Netflix'e transfer olduğu haberini vermiştik. İki sezonluk onayı şimdiden alan dizinin başrolü Mad Men dizisiyle bilinen Kiernan Shipka olmuştu.

Jaz Sinclair, Lucy Davis, Michelle Gomez ve Chance Perdomo'nun ardından kadroya Miranda Otto da dahil oldu. Otto, Sabrina'nın iki halasından biri olan Zelda'yı canlandıracak. Daha önce açıklanan isimlerden Davis de, Hilda Hala'yı canlandırarak ona eşlik edecek. Lord of the Rings ve Homeland ile bilinen aktristin canlandıracağı karakter disiplinli, Sabrina'ya karşı korumacı, Hilda'nın Habil'ine karşılık Kabil gibi olan birisi olarak tanıtılıyor.

Yeni dizinin merkezinde Riverdale ile aynı evrenden Sabrina the Teenage Witch karakteri bulunuyor. Sabrina’nın korku ve büyücülük içeren esrarengiz hikayesi karanlık bir tonda anlatılacak, dolayısıyla 1996-2002 arasında yayınlanan komedi uyarlamasından daha farklı olacak. Yarı insan-yarı cadı olan Sabrina, bir yandan kendi doğasıyla mücadele ederken diğer yandan onu, ailesini ve insanlığı tehdit eden şeytani güçlerle mücadele edecek.

Roberto Aguirre-Sacasa, Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Archie Comics'ten Jon Goldwater dizide yapımcı olarak görev alacaklar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER