Netflix'in Sabrina uyarlamasında Hilda Hala'yı canlandıracak isim belli oldu

Netflix'in Sabrina uyarlamasında Hilda Hala'yı canlandıracak isim belli oldu
Geçtiğimiz aralık ayında The CW kanalı için hazırlanan Archie Comics'in çizgi romanlarından Chilling Adventures of Sabrina'nın Netflix'e transfer olduğu haberini vermiştik. İki sezonluk onayı şimdiden alan dizinin başrolü Mad Men dizisiyle bilinen Kiernan Shipka olmuştu.

Kadroya Sabrina'nın en yakın arkadaşı Rosalind karakteriyle Jaz Sinclair'in dahil olmasının ardından Lucy Davis, Michelle Gomez ve Chance Perdomo da katıldı. Davis, Sabrina'nın Hilda Hala'sını canlandırırken Gomez, Sabrina'nın onu manipüle ederek karanlık yola çekmeye çalışan okuldaki öğretmenini, Perdomo ise İngiltere'den gelen panseksüel kuzenini oynayacak.

Yeni dizinin merkezinde Riverdale ile aynı evrenden Sabrina the Teenage Witch karakteri bulunuyor. Sabrina’nın korku ve büyücülük içeren esrarengiz hikayesi karanlık bir tonda anlatılacak, dolayısıyla 1996-2002 arasında devam eden komedi versiyondan daha farklı olacak. Yarı insan-yarı cadı olan Sabrina, bir yandan kendi doğasıyla mücadele ederken diğer yandan onu, ailesini ve insanlığı tehdit eden şeytani güçlerle mücadele edecek.

Roberto Aguirre-Sacasa, Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Archie Comics'ten Jon Goldwater dizide yapımcı olarak görev alacaklar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER