CBS All Access'in yeni dizisi Strange Angel'ın kadrosu genişliyor

CBS All Access'in yeni dizisi Strange Angel'ın kadrosu genişliyor

CBS'in online yayın platformu All Access'te yayına girecek yeni dizi Strange Angel'ın kadrosu genişliyor. Jack Reynor, Rupert Friend ve Bella Heathcote'un kadrosunda olduğu projeye Peter Mark Kendall (The Americans), Michael Gaston (Man in the High Castle), Greg Wise (Sense & Sensibility), Rade Šerbedžija (Batman Begins), Zack Pearlman (Shameless) ve Keye Chen (Silicon Valley) de dahil oldu.

Strange Angel'ın merkezindeki Jack Parsons, 1940'larda Los Angeles'ta yaşayan gizemli ve zeki bir adamdır. Gündüzleri Amerikan roketçiliğinin doğumuna yardım ederken bir yandan da okültizme ilgi duyar hale gelir. Dizi, George Pendle'ın 2005'te piyasaya çıkan aynı isimli kitabından uyarlama.

Parsons'ı Jack Reynor canlandırırken Friend ise onu yeni bir dinin içine çeken tuhaf komşusu Ernest Donovan'ı oynayacak. Pilot bölüm Pete's Dragon'un yönetmeni David Lowery tarafından yönetilecek ve daha fazlasını yönetme ihtimali de bulunuyor. Black Swan'ın senaristi Mark Heyman'ın yarattığı dizide David DiGilio, Ridley Scott ve David W. Zucker da yapımcılık görevini üstlenecek

Diziye yeni katılan Kendall, Jack'in matematik dahisi en eski ve en yeni arkadaşını canlandıracak. Gaston, Jack'in bağnaz, baskıcı ve tepeden bakan kayınbabasını canlandıracak.

Wise, Jack'in içine çekildiği grubun yöneticisi Alfred Miller'ı; Šerbedžija, Jack'in Caltech'ten akıl hocasını ve danışmanını; Pearlman, Jack'in Caltech'teki arkadaşlarından geleceği parlak bir bilim adamını; Chen ise yine roket biliminin ilerlemesinde Jack'le birlikte çalışan öğrencilerden bir diğerini canlandıracak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER