Katie Holmes yeni bir diziyle televizyona dönme hazırlığında

Katie Holmes yeni bir diziyle televizyona dönme hazırlığında

Katie Holmes, dizi dünyasına geri dönmek için hazırlık yapıyor Aktristin henüz ismi belli olmayan ve FOX kanalında yayına girmesi planlanan yeni bir dizi projesinin kadrosuna girdiği açıklandı. İsimsiz drama kanaldan pilot bölüm onayı aldı.

Ilene Chaiken ve Melissa Scrivner Love'ın senaryosunu yazdığı yeni projenin yapımcılığını 20th Century Fox Television üstlendi. Holmes da yapımcılar arasında yer alacak ve eğer pilot bölüm kanaldan dizi onayı alırsa Dawson's Creek'in ardından senaryolu bir dizide başrolde ilk yer alışı olacak.

İsimsiz proje FBI ajanı Hazel Otis (Holmes) üzerine kurulu. Hazel'in hayatı ve kariyeri önemli ve evli bir generalle olan gizli ilişkisi patlak verdiğinde karmakarışık olur. 'Metres' olarak etiketlenen Hazel, kişisel ve profesyonel hayatını yoluna sokmak için uğraş vermeye başlıyor.

Holmes 2014 yılında da bir pilot projesine dahil olmuş ama ABC kanalı diziye resmi onay vermemişti. Oyuncunun dizi kariyerinde Ray Donovan, How I Met Your Mother, The Kennedys ve Eli Stone da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER