Gökçe Bahadır, Ufak Tefek Cinayetler için ilk kez eline ustura aldı!

Gökçe Bahadır, Ufak Tefek Cinayetler için ilk kez eline ustura aldı!
Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun büyük beğeni ile izlenen dizisi  “Ufak Tefek Cinayetler” in 16 Ocak Salı akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Oya (Gökçe Bahadır) ile Serhan’ın (Mert Fırat) romantik anları çok konuşulacak. 

Senaryo gereği ilk kez eline ustura alan güzel oyuncu Bahadır, rol arkadaşı Mert Fırat’ı traş etti.


 
Mahkemeye kadar ayağında takip cihazı ile eve çıkartılan Serhan, bir darbede Merve’den yer. Genç adama en büyük destek yine Oya’dan gelir. Serhan’a kendini toparlaması için yardım eden Oya, hapishanede uzayan sakallarını kendi eli ile traş eder. İkilinin bu romantik anları bölümde öne çıkarken ilk kez eline ustura alan güzel oyuncu Gökçe Bahadır; zorlandığı şu sözlerle ifade etti:
 
Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım. O nedenle usturayı elime alınca açıkçası biraz tedirgin oldum. Sahneye başlarken gergindim. Ancak Mert çok rahattı. Onun rahatlığı bana da iyi geldi ve kazasız belasız atlattık çekimi.
 
 
Güçlü isimleri kadar nefes kesen senaryosuyla  da dikkat çeken sezonun iddialı dizisi, “Ufak Tefek Cinayetler” çok şaşırtıcı yeni bölümüyle Salı akşamı Star'da...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER