TCA 2018 ve The CW: The Originals, The 100, iZombie ve diğerleri

TCA 2018 ve The CW: The Originals, The 100, iZombie ve diğerleri
Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin kış panelleri tüm hızıyla devam ediyor. Panelin bugünkü katılımcılarından birisi de The CW kanalıydı. Kanaldan gelen haberler şu şekilde:

* iZombie'nin dördüncü sezonu 26 Şubat'ta başlayacak. Pazartesi günleri yayınlanan ve sezon finalini o zaman bitirmiş olacak Valor'un yerine geçecek. Lucy Hale'in başrolünde olduğu yeni dizi Life Sentence, 7 Mart Çarşamba başlayacak. Riverdale'in arkasından çarşamba yayınlanan Dynasty, 9 Mart’tan itibaren cuma gününe geçecek. Crazy Ex-Girlfriend de o zamana sezon finalini bitirmiş olacak.

* The Originals’ın beşinci ve final sezonu 20 Nisan Cuma başlayacak, o zamana kadar Jane The Virgin da sezon finalini yapmış olacak. The 100’nın beşinci sezonu ise 24 Nisan Salı başlayacak, The Flash'ın arkasından yayınlanacak. Süper kahraman türünden yeni dizi Black Lightning'in 16 Ocak’ta başlayacağı daha önce duyurulmuştu.

* 12 Şubat’tan itibaren DC’s Legends of Tomorrow pazartesi gününe geçecek. Ara verecek olan Supergirl 16 Nisan'da yerini geri alacak.

* Rosario Dawson, Jane the Virgin dizisinin kadrosuna katıldı. Sezonun ikinci yarısında yer alacak olan aktrisin rolü açıklanmadı. Dawson'ın Marvel-Netflix ortak yapımlarında yer almaya da devam edecek.

* Dizilere onay kararı vermek için birkaç haftaları daha olduğunu belirten kanalın dört DC Comics'ten çıkma süper kahraman dizilerinin durumunun iyi olduğu da belirtildi. Arrow'un yeni sezonu öncesi kontrat görüşmeleri yapılacak.

Sabrina the Teenage Witch Series, The CW'dan Netflix'e transfer olmasında ana sebep Netflix'in Warner Bros'a iki sezonluk onay teklifiyle gelmesi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER