TCA 2018 ve FX: Fargo, Legion, Trust, Mayans MC ve diğerleri

TCA 2018 ve FX: Fargo, Legion, Trust, Mayans MC ve diğerleri
Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin kış panelleri kısa bir süre önce başladı ve tüm hızıyla devam ediyor. Panelin bugünkü katılımcılarından birisi de FX kanalıydı. Kanaldan gelen haberler şu şekilde:

* Atlanta yeni sezonuna 1 Mart'ta, The Americans 28 Mart'ta, yeni dizi Trust 25 Mart'ta başlayacak. Legion ise nisan ayı içerisinde dönecek.

* Sons of Anarchy'nin uzantı dizisi Mayans MC kanaldan resmi dizi onayını aldı. Sezon 10 bölüm sürecek. Dizinin çekilen ilk pilotu beğenilmeyip çöpe atılmış, kadroda değişikliğe gidilerek yeniden çekim yapılmıştı. Detaylara bu haberimizden ulaşabilirsiniz. Diziden yayınlanan ilk görselse girişte yer alıyor.

* Fargo'nun yeni sezonu 2019'a kalacak gibi duruyor. Kanalın açıklamasına göre dizinin yaratıcısı Noah Hawley'in yeni sezonla ilgili bir fikri var ama meşgul. Doctor Doom filmini hazırlayan Hawley, kanala Legion dizisini de hazırlıyor.

* Hakkında cinsel taciz iddiaları olan Bryan Singer, Legion'ın yapımcılığından kendi kararıyla ayrıldı. Duyuru dizinin patronu Noah Hawley'den geldi ve Singer'in varlığının daha çok ismen olduğunu, bu nedenle pek etkisi olmayacağını belirtti.

* Kanaldan hakkında birçok taciz iddiası bulunan, bazısını kabul de eden Louis C.K. ile ilgili yorum da geldi ve ünlü komedyenle çalıştıkları dönemle bağlantılı olarak ortada herhangi bir suçlama olmadığını belirttiler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER