Sons of Anarchy'nin uzantısı Mayans MC yeni başrolü belli oldu

Sons of Anarchy'nin uzantısı Mayans MC yeni başrolü belli oldu

FX kanalının 2014'te final yapan dizisi Sons of Anarchy için uzantı planlandığı haberinin ardından geçtiğimiz Aralık'ta hazırlıklara başlandığı haberi gelmişti. Ancak temmuz ayında pilot bölümden memnun kalınmayınca dizinin yeniden çekileceği açıklandı.

Uzantının yeni başrolü Michael Irby (True Detective, The Unit) oldu ve yeni yaratılan Obispo “Bishop” Losa karakterini canlandıracak.

Sons of Anarchy'de kendisine önemli yer edinen, Kuzey Kalforniya ve Nevada'da faliyet gösteren Mayans motorsiklet kulübünün merkezinde olacağı uzantı dizi, Jax Teller sonrası dünyada geçecek. Norberto Barba'nın yapımcı ve yönetmen olarak katıldığı projede Sutter dikkatini senaryoya yoğunlaştırırken, Barba ise yeniden çekimleri yapacak.

Salton Sea'deki dağılmış bir aileden çıkan Bishop, kuzeninin ailesi tarafından alınmıştır. Marcus Alvarez, Mayan MC'nin kurucusudur ve askerlik görevinden sonra Bishop, Alvarez tarafından Meksika-California sınırındaki bölgeyi yönetmesi için gönderilir. Bishop, sadık olduğu kadar ölümcüldür.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER