Marvel's Inhumans'ın karakter fragmanı ve posterleri yayınlandı

Marvel's Inhumans'ın karakter fragmanı ve posterleri yayınlandı
ABC kanalında sonbaharda yayına girecek olan Marvel'ın yeni dizisi Marvel's Inhumans'ın son olarak karakter fragmanı ve posterleri yayınlandı. Dizi, sekiz bölümlük sezonuna 29 Eylül'de başlayacak ve ilk iki bölümü peş peşe yayınlanacak. Ayrıca ülkemiz de dahil olmak üzere 1 Eylül'de IMAX sinemalarda ilk iki bölümüyle vizyona girecek.

Her biri çeşitli ve özel güçlere sahip olan bir ırk olan The Inhumans, Marvel Comics tarafından 1965'te yaratıldı ve o zamandan bu yana Marvel evreninin en popüler ve ikonik karakterlerinden bazıları olmayı başardılar. Yayına girecek yeni dizi Marvel's The Inhumans'ta da Black Bolt ve kraliyet ailesinin maceraları anlatılacak. Bir darbe nedeniyle ayrılmak durumunda kalan kraliyet ailesi işler daha da kötüye sarmadan yeniden bir araya gelmeye çalışacaklar.

Dizinin kadrosunda Iwan Rheon, Anson Mount, Serinda Swan, Henry Ian Cusack ve Ken Leung gibi oyuncular bulunuyor. Dizinin karakter fragmanını aşağıda, karakter posterlerini ise gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER