Death Note ve Disjointed 25 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de yayına giriyor!

Death Note ve Disjointed 25 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de yayına giriyor!
Ağustos yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, ay bitmeden önce iki dizi ve bir orijinal filmi daha izleyenlerin karşısına çıkaracak.

* Disjointed (Dizi)

Emmy ödüllü yaratıcılar Chuck Lorre ve David Javerbaum'un hazırladığı yeni projenin başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Kathy Bates bulunuyor. Dizinin kadrosunda Tone Bell, Aaron Moten, Elizabeth Alderfer, Dougie Baldwin ve Elizabeth Ho da bulunuyor.

Los Angeles'ta marihuananın serbest hale gelmesinin ardından kendisine "Ruth's Alternative Caring" isimli bir kenevir dispanseri açan Ruth, dizinin merkezinde yer alıyor. Ona bu yolda yirmili yaşlarındaki oğlu ve sorunlu bir güvenlik elemanı eşlik ediyor.


* The Mist (Dizi)

Stephen King'in aynı isimli romanının uyarlaması, Spike kanalı için dizi olmuştu ve perşembe günü sezon finalinin yayınlanmasının ardından cuma günü 10 bölümlük sezonuyla Netflix Türkiye'de olacak. Dizide bir kasaba bir anda tamamıyla sisle kaplanır ve dışarıdaki insanları öldürmeye başlayan bir varlık ortaya çıkar. İnsanlar ne yapacaklarını bilemez halde sıkışıp kalırlar.


* Death Note (Film)

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata’nın kaleme aldığı ünlü Japon mangası Death Note’un uyarlaması olan Netflix orijinal filmi, bir gün doğaüstü güçleri olan bir defter bulan lise öğrencisi ve yaşadıklarını anlatıyor. Bu defterle birlikte eline muazzam bir güç geçen genç, aklındaki bir kişinin ismini deftere yazdığında ve yüzünü hayal ettiğinde, o kişi ölüyor! Bu tanrısal güçle adeta sarhoşa dönen genç adam, yaşamaya hakkı olmadığına inandıklarını tek tek öldürmeye başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER