TRT 1’den yeni sezonda yeni dizi: Yalaza

TRT 1’den yeni sezonda yeni dizi: Yalaza
Birbirinden farklı ve ses getirecek yapımlarla yeni sezona giriş yapmaya hazırlanan TRT1, yeni yayın dönemine ‘Yalaza’ dizisiyle merhaba demeye hazırlanıyor. ‘Yalaza’ dizisinin konsepti Osman Sınav ve Hasan Kaçan tarafından hazırlandı, deneyimli ve güçlü oyuncu kadrosunun yer aldığı dizi Sakarya’nın Taraklı ilçesindeki tarihi mekanlarda çekiliyor.Konsepti Osman Sınav ve Hasan Kaçan Tarafından Hazırlandı:
Eylül 2017’de TRT 1 ekranlarında yayınlanması planlanan ‘Yalaza’ dizisinin senaristliğini Hasan Kaçan, yönetmenliğini ise Osman Sınav üstleniyor. Bu iki değerli isim aynı zamanda dizinin konseptini de hazırlamış bulunuyor.Deneyimli ve Güçlü Oyuncu Kadrosu:
Yalaza kültürünün kendine has esprili anlatım tarzına yer veren ve sıra dışı eğlenceli bir hikaye olan dizi, deneyimli ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan ve pek çok başarılı oyuncu dizide rol alıyor.

KÜNYE

Yapım: Osman Sınav
Senaryo: Hasan Kaçan - Uğur Kaçan - Sadettin Tolan - Eda Tezcan - Makbule Kosif
Yönetmen: Osman Sınav, Mehmet Bahadır Er, Yücel Hüdaverdi

Oyuncu Kadrosu: Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, Erol Aksoy, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Lalizer Kemaloğlu, Ergül Miray Şahin, Mert Carim, Tibet Tursun, Kerem Muslugil, Ercü Turan, Zeynep Gülmez, Gizem Koçer, Erdal Cindoruk, Elif İnici, Batuhan Aydar, Özkan Ayalp, Ömer Gecü, Eray Ayaz, Eylül Naz ÖzgenBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER