Amazon'un yeni dizisi The Dangerous Book for Boys'un başrolleri belli oldu

Amazon'un yeni dizisi The Dangerous Book for Boys'un başrolleri belli oldu

Proje haberi geçtiğimiz ay içinde gelen online yayın platformu Amazon'un yeni dizisi The Dangerous Book for Boys'un başrolleri belli oldu. Son olarak Kevin Can Wait dizisinin başrolünde yer alan Erinn Hayes ile Chris Diamantopoulos (Silicon Valley, Episodes) dizinin başrollerinde yer alacaklar.

Breaking Bad dizisiyle tanınan Bryan Cranston'ın yaratıcılarından birisi olduğu The Dangerous Book for Boys'ın sezonu altı bölüm sürecek ve komedi dizisi olacak. Yapımcılığını Cranston'ın şirketi Moonshot Entertainment, Amazon Studios ve Sony Pictures Television üstlendiler.

Wyatt ve kardeşleri tanıdığı herkesin hayatına dokunmuşluğu bulunan mucit Patrick'in ölümüyle uğraşmaktadır. Patrick ardında oğullarına The Dangerous Book for Boys kitabının bir kopyasını bırakır ve kitap Wyatt'ın fantazileri için kaynak olur. Fantezi dünyasındayken Wyatt babasıyla yeniden iletişim kurar ve gerçek hayatta işine yarayacak yaşam becerileri kazanmaya başlar.

Hayes dizide Wyatt'ın annesini ve Patrick'in eşini canlandıracak. Diamantopoulos ise Patrick ile onun ikiz kardeşi Terry'yi oynayacak.

Dizinin çekimleri yaz mevsimi içinde New York'ta başlayacak. Conn ve Hal Iggulden'in aynı isimli kitapları üzerinden uyarlanan The Dangerous Book for Boys'un bir diğer yaratıcısı Greg Mottola ise projede senarist ve yönetmen olarak görev alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER