Christina Hendricks'in yeni dizisi belli oldu: Good Girls

Christina Hendricks'in yeni dizisi belli oldu: Good Girls
Mad Men dizisiyle bilinen ve altı Emmy adaylığı kazanmışlığı olan Christina Hendricks'in yeni dizisi belli oldu.

Oyuncu, NBC kanalında yayınlanması için hazırlanan ve sezon ortasında yayına girmesi plananlanan Good Girls'te yer alacak. Hendricks, dizinin kadrosunda yer alan Kathleen Rose Perkins'in yerine projeye dahil oldu.

Jenna Banns'ın senaristi ve yapımcılarından birisi olduğu Good Girls'ün kadrosunda Mae Whitman, Retta, Matthew Lillard ve Manny Montana gibi isimler de bulunuyor.

Mali açıdan problemleri olan üç anne, sorunu çözmek için oyuncak tabancayla süpermarket soyarlar. Ancak hem çaldıkları para hayal edebileceklerinden çok daha fazla çıkar, hem de kadınlardan birisi süpermarketin yöneticisinin dikkatini çeker. Bu nedenle bu soygundan kurtuluşları düşündükleri kadar kolay olmaz.

Hendricks, Retta ve Mae Whitman ile birlikte anneleri canlandıracak.

Mad Men'in ardından Hap and Leonard ve Another Period dizilerinde de yer alan aktris, Sky Atlantic kanalında yayına girmesi için hazırlanan Vahşi Batı konulu Tin Star'da da oynayacak. Gelecek film projeleri arasında ise The Burning Woman, Netflix’ten The Candy Jar ile Strangers 2 ve Agatha Christie kitabından uyarlama The Crooked House yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER