Amazon'dan yeni bir dizi geliyor: The Dangerous Book for Boys

Amazon'dan yeni bir dizi geliyor: The Dangerous Book for Boys
Amazon ve Bryan Cranston'ın ilişkisi güçlenmeye devam ediyor.

Breaking Bad dizisiyle tanınan ünlü oyuncunun yaratıcılarından birisi olduğu The Dangerous Book for Boys, online yayın platformundan dizi onayı aldı. Sezon altı bölüm sürecek ve komedi dizisi olacak. Yapımcılığını Cranston'ın şirketi Moonshot Entertainment, Amazon Studios ve Sony Pictures Television üstlendiler. 2006'da kitabın hakkını alan Cranston, projeyi 2014'te NBC kanalına götürmüştü ancak onlar pas geçme kararı vermişti.

Dizinin çekimleri yaz mevsimi içinde New York'ta başlayacak. Conn ve Hal Iggulden'in aynı isimli kitapları üzerinden uyarlanan The Dangerous Book for Boys'un bir diğer yaratıcısı Greg Mottola ise projede senarist ve yönetmen olarak görev alacak.

Wyatt ve kardeşleri tanıdığı herkesin hayatına dokunmuşluğu bulunan mucit Patrick'in ölümüyle uğraşmaktadır. Patrick ardında oğullarına The Dangerous Book for Boys kitabının bir kopyasını bırakır ve kitap Wyatt'ın fantazileri için kaynak olur. Fantezi dünyasındayken Wyatt babasıyla yeniden iletişim kurar ve gerçek hayatta işine yarayacak yaşam becerileri kazanmaya başlar.

Bryan Cranston, Amazon'un ikinci sezon onayı almış dizisi Sneaky Pete'te oyuncu olarak yer alıyor. Platformun yeni bilim kurgu dizisi Philip K. Dick's Electric Dreams'te ise konuk oyuncu olarak yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER