This is Us'ın çocukları ana kadro oyunculuğuna yükseldi

This is Us'ın çocukları ana kadro oyunculuğuna yükseldi

This is Us'ın ana karakter kadrosu ikinci sezonu öncesi genişlemeye devam ediyor.

Dizinin geçtiğimiz sezonunda yer alan Jon Huertas'ın (Miguel) ve Alexandra Breckenridge'in (Sophie) gelecek sezondan itibaren ana kadro oyuncusu olarak yer alacağı haberini haziran sonunda duyurmuştuk. Yeni duyurulan habere göre dizinin çocuk oyuncularının 'neredeyse' hepsi de ana kadro oyuncusu oldular. Yani gelecek sezonla birlikte çocuklar dizide ilk sezonda yer aldıklarından daha fazla yer alacaklar.

Böylece Randall, Kate ve Kevin'in küçüklüklerini oynayan Hanna Zeile (ergen Kate), Niles Fitch (ergen Randall), Logan Shroyer (ergen Kevin), Mackenzie Hancsicsak (küçük Kate), Parker Bates (küçük Kevin) ve Randall'ın kızlarını oynayan Faithe Herman (Annie) ile Eris Baker (Tess) ana kadroya yükselmiş oldular.

Ancak küçük Randall'ı canlandıran Lonnie Chavis ana kadroya girmeyen tek çocuk olarak kaldı. Bunun nedeni ise oyuncunun Showtime kanalı için hazırlanan White Famous dizisinde de yer alması sebebiyle dizide diğerleri kadar çok gözükemeyecek olması.

Geçtiğimiz sezonun en yüksek reytingli yeni dizisi olan yapım, bir ailenin farklı zamanlardaki hayatına odaklanıyor. Dizinin ikinci sezonu 26 Eylül'de başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER