Penn Badgley'in yeni dizisi belli oldu: You

Penn Badgley'in yeni dizisi belli oldu: You
Gossip Girl dizisiyle tanınan Penn Badgley'in yeni dizisi belli oldu. Oyuncu, proje haberini nisan ayında duyurduğumuz You dizisinde yer alacak.

Caroline Kepnes'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlama olan diziye Lifetime kanalı 10 bölüm sürecek ilk sezon onayını vermişti. Psikolojik gerilim türündeki dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Greg Berlanti ile Sera Gamble üstlenecekler.

Ülkemizde Epsilon Yayınları'nın Sen ismiyle yayınladığı kitap, 21. yüzyıl bir aşk hikayesi üzerine kurulu ve "Aşk için ne yaparsın?" sorusunu soruyor. Bir kitabevi sahibinin yolu yazar olmaya çalışan bir kadınla kesişir ve sorunun cevabını bulur: Hiçbir şey. İnterneti ve sosyal medyayı kullanarak onunla ilgili her şeyi öğrenerek ona daha da yaklaşır ve bu tuhaf hoşlanış çabucak takıntıya dönüşür. Bu durum ona ulaşmak için yoluna çıkan her şeyi yoldan kaldırmaya da götürür.

Badgley de dizinin merkezindeki Joe karakterini oynayacak. Ancak başrol kadın oyuncu henüz belli olmadı. Gossip Girl'ün ardından iki bölümlüğüne The Slap dizisinde yer alan aktör, film ve müzik çalışmalarına da devam etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER