Gypsy ve Okja Netflix Türkiye'de başlıyor

Gypsy ve Okja Netflix Türkiye'de başlıyor

Netflix Türkiye, haziran ayını bitirmemize az bir zaman kala izleyicilerine yeni yapımlar sunmaya devam ediyor.

* Gypsy

"En büyük yalanı kendimize söyleriz." sloganıyla 30 Haziran'da ilk sezonu gelen ve sezonu 10 bölümden oluşan dizide Naomi Watts terapist Jean Halloway olarak karşımıza çıkıyor. Jean Halloway, hastalarının hayatındaki insanlarla kurallara aykırı ve samimi ilişkiler içine giriyor.

Psikolojik korku türündeki Gypsy’nin oyuncu kadrosunda ayrıca Billy Crudup (Spotlight), Sophie Cookson (Kingsman), Lucy Boynton (Murder on the Orient Express), Karl Glusman (Nocturnal Animals), Melanie Liburd (Dark Matter), Poorna Jagganthan ve Brenda Vaccaro yer alıyor.


* Okja (Film)

28 Haziran'da yayınlanacak Okja, dünyanın en iyi hikaye anlatıcılarından biri olan vizyoner yönetmen Bong Joon Ho'nun elinden çıkıyor. Kadrosunda ise Tilda Swinton, Paul Dano, Byun Heebong, Steven Yeun, Lily Collins, Giancarlo Esposito, Jake Gyllenhaal ve “Mija” karakterini canlandıran genç oyuncu An Seo Hyun gibi uluslararası başarıya ulaşmış isimler yer alıyor.

Genç Mija, Güney Kore dağlarındaki evinde, devasa bir hayvan olan ama en önemlisi çok iyi bir dost olan Okja'ya tam on yıl boyunca bakıcılık yaptı. Çok uluslu bir aile şirketi olan Mirando Holding’in Okja'yı alıp New York’a götürmesi ise huzurlu hayatlarında bir anda her şeyi alt üst etti. Çünkü görüntüsünü takıntı haline getiren, kendisinden başka kimseyi umursamayan Mirando Holding CEO’su Lucy Mirando’nun, Mija'nın en yakın arkadaşıyla ilgili kötü planları var.

Mija, nasıl yapacağını bilmeden, sadece Okja’yı geri almak amacıyla New York’a doğru yola çıkıyor.

 
* Bu ikili dışında 30 Haziran'da ilk sezonuyla çocuklara yönelik Küçük Cadı Akademisi (Little Witch Academia) ve 27 Haziran'da komedyen Chris D'Elia'nın Man on Fire isimli stand-up şovu da izleyicilerin karşısında olacak.

Küçük Cadı Akademisi'nde Akko, cadılar akademisi Luna Nova'ya kaydolur. En iyi öğrenci o olmasa da uyanıklığı, hem kendi hem de arkadaşlarının başarısı için anahtar önemdedir.


Chris D'Elia: Man on Fire'da ise dizginlenemeyen komedyen Chris D'Elia, evlilik, çocuk sahibi olmamak ve arkadaşına pantolon almak gibi önemli konulara yaklaşımı hakkında samimi değerlendirmeler yapıyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER