Yönetmen Bong Joon Ho, Okja'nın çekim sürecini anlatıyor

Yönetmen Bong Joon Ho, Okja'nın çekim sürecini anlatıyor

Her zaman alanında uzman isimler ve en başarılı oyuncularla çalışmayı tercih eden dünyaca ünlü yönetmen Bong Joon Ho, Netflix için çektiği son filmi Okja ile, onlarca yeteneği kamera önü ve arkasında bir araya getiren küresel bir yapıma imza attı. Bong, farklı ülkelerde ve kıtalar arasında çektiği sahnelerde tek bir vizyonu amaçladı: Tamamen evrensel bir aşk ve arkadaşlık hikayesi anlatmak.

Netflix bugün yayınladığı özel bir videoda, tüm Okja kadrosunun bu evrensel hikayeyi ekrana taşımak için nasıl sınırları aştıklarını gösteriyor. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan görüntülerde Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Steven Yeun’un özel röportajları ve yönetmen Bong’la çalışan oyuncuların kamera arkası görüntülerini izleyebilirsiniz.

Okja, 28 Haziran’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!Okja Hakkında:
Güney Kore’nin dağlık bir bölgesinde yaşayan Mija hayatta sevdiklerini korumak için karşısına çıkan her türlü sorunu aşmaya kararlı bir çiftçi kızı. Çok uluslu bir şirket kötü amaçları için en yakın arkadaşı olan Süper Domuz Okja’yı kaçırdığında, Mija arkadaşının peşinden dünyanın öbür ucuna doğru tek başına zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu süreçte coğrafi ve duygusal tüm sınırları aşan küçük kız, cesareti ve dayanma gücü ile bu yaza damgasını vuracak. 

Mija, Okja’yı kurtarmak için çıktığı bu yolculukta korkusuzca akıntılara atlıyor, camların içinden geçiyor, ağaç dallarından sallanıyor, Seul şehir merkezinde bir tır kamyonundan sarkıyor. Onu hiçbir şey durduramıyor! 

Mija karakterini canlandıran genç oyuncu An Seo Hyun, bol aksiyonlu sahnelerdeki başarılı performansıyla Mija’nın sert karakterini mükemmel bir şekilde yansıtmayı başardı. Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal gibi dünyaca ünlü oyuncuların yanı sıra yönetmen Bong Joon Ho ile çalışan An Seo Hyun, bu yazın en küçük ve en sert süper kahramanı olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER