Kürk Mantolu Madonna'dan uyarlanacak sinema filminde başrol Marion Cotillard mı oluyor?

Kürk Mantolu Madonna'dan uyarlanacak sinema filminde başrol Marion Cotillard mı oluyor?
Hürriyet gazetesinden Sinem Vural'ın haberine göre; Sabahattin Ali’nin ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabından uyarlanan sinema filminde Maria Puder rolünü oynayacak isim dünyaca ünlü Fransız yıldız Marion Cotillard olacak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı sinema filmi, bir süre önce başrolünde Beren Saat’in oynayacağı haberleriyle gündeme gelmişti. Ancak Ay Yapım, Hollywood’un ünlü yapım şirketi The Weinstein Company ile işbirliği yaptı ve şirketin de devreye girmesiyle Maria Puder rolü için 41 yaşındaki Oscar’lı yıldız Marion Cotillard’a teklif götürüldüğü iddia ediliyor. 

Kitabın sinema filmi yapılmak üzere Ay Yapım tarafından satın alındığı haberini ilk kez Eylül 2016'da RaniniTv duyurmuştu. O zaman haberi yazarken de filmin önemli bir yabancı ortakla gerçekleşeceğini duyurmuştuk ancak bu iş ortağının The Weinstein Company olması çok anlamlı. Hollywood'un en köklü, kibirli ve zor beğenen yapım şirketi olan Weinstein ile Ay Yapım ortaklığı bakalım daha ne gibi gelişmelere gebe? 

Gelişmeleri bildireceğiz...


 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER