Netflix'in yeni orijinal dizisi GLOW'un resmi posteri yayınlandı

Netflix'in yeni orijinal dizisi GLOW'un resmi posteri yayınlandı
Işık, parıltı ve aksiyona hazır mısınız?
23 Haziran Cuma günü tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’ten izlenebilecek yeni Netflix orijinal komedi dizisi GLOW’un resmi afişi yayınlandı. Resmi fragmanı mayıs ortasında yayınlanan dizinin karakter posterleri ise nisan ayında gelmişti.

GLOW hakkında:
80’lerin kısa ömürlü ama çok sevilen programlarından biri olan GLOW’dan ilham alan dizi, dönemin Los Angeles’ında işsizlik sıkıntısı çeken ve yıldız olma hayallerini gerçekleştirebilmek için son şansı GLOW kadrosuna girerek yakalayan oyuncu Ruth Wilder’ın hikayesini anlatıyor. Dizide Ruth Wilder’ı, Alison Brie canlandırıyor.

Kendisi gibi Hollywood’da tutunamayan 12 kadınla birlikte TV’de yayınlanacak güreş programı GLOW’a hazırlanan Ruth, bir yandan çocuk sahibi olmak için işini bırakan ancak mükemmel hayatın sandığı kadar kolay olmadığını acı bir şekilde öğrenerek oyunculuk dünyasına geri dönmek zorunda kalan Debbie Eagan’la rekabet etmek zorunda. Bu 12 kadının başında ise Marc Maron’un canlandırdığı Sam Slyvia var. Düşük bütçeli ticari filmlerin tükenmiş direktörü Sam, güreş dünyasının yıldızı olmak için yarışan bu kadınlara liderlik ediyor.

GLOW; Orange Is The New Black ve Weeds dizilerinin yazarı Carly Mensch ile Homeland ve Nurse Jackie dizilerinde imzası bulunan Liz Flahive’nin son projesi. İkilinin aynı zamanda dizi sorumlusu olduğu yapımda Orange Is the New Black yaratıcıları Jenji Kohan ve Tara Herrmann ise başyapımcılığı üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER