UnREAL'ın üçüncü sezonu 2018'e ertelendi

UnREAL'ın üçüncü sezonu 2018'e ertelendi
Lifetime kanalının ödüllü ve sevilen dizisi UnREAL'ın beklenen üçüncü sezonunun 2018'e ertelendiği açıklandı.

İlk iki sezonu yaz mevsiminde ekrana gelen dizinin ikinci sezonu Ağustos 2016'da tamamlanmış ve üçüncü sezonu için halen bir haber gelmemesi erteleme düşüncelerini ortaya çıkarmıştı. Dizinin başrol oyuncularından Constance Zimmer'ın 2018'e döneceklerine dair attığı tweetten birkaç saat sonra Lifetime kanalı da haberi doğruladı.

Dizi, böylece 2018'in ilk aylarında on bölümlük sezonuyla yayına girmiş olacak. Lifetime kanalı diziye üçüncü sezon onayını ikinci sezon başlamadan önce vermişti.

UnREAL, Amerika'nın en popüler flört yarışması Everlasting'in perde arkasında yarışmacıların ve ekibin yaşadıklarını anlatan bir dizi. Şovu yönetenlerin malzeme elde edebilmek için yaptıkları ve yarışmacıları nasıl yönlendirdikleri, nelerin aslında kurguya dayalı olduğu ve kendi hayatlarında dönenler dizide anlatılıyor.

İlk iki sezonunda merkezine erkek aday koyan Everlasting, üçüncü sezonuyla ilk kez kadın bir adayın merkezinde olup erkeklerle tanıştığı bir sezonla ekrana gelecek. Selena karakerini Master of Sex dizisiyle tanınan Caitlin FitzGerald canlandıracak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER