Yeni Netflix dizisi GLOW'dan tanıtım videosu ve karakter posterleri paylaşıldı!

Yeni Netflix dizisi GLOW'dan tanıtım videosu ve karakter posterleri paylaşıldı!
Cesaret. Cazibe. Zafer. GLOW.
Ringe atla ve kendini göster! Güreş ringinin muhteşem kadınları gürlemeye hazır! 23 Haziran’da tüm dünyayla aynı anda yalnızca Netflix’ten izleyebileceğiniz yeni komedi dizisi GLOW’dan kısa bir teaser tanıtım videosu ve karakter posterleri paylaşıldı.

GLOW Hakkında:

80’lerin kısa ömürlü ama çok sevilen programlarından biri olan GLOW’dan ilham alan dizi, dönemin Los Angeles’ında işsizlik sıkıntısı çeken ve yıldız olma hayallerini gerçekleştirebilmek için son şans olarak GLOW kadrosunda yer bulan oyuncu Ruth Wilder’ın hikayesini anlatıyor. Dizide Ruth Wilder’ı, Alison Brie canlandırıyor.

Kendisi gibi Hollywood’da tutunamayan 12 kadınla birlikte TV’de yayınlanacak güreş programının kadrosuna giren Ruth; bir yandan çocuk sahibi olmak için işini bırakan ancak mükemmel hayatın sandığı kadar kolay olmadığını acı bir şekilde öğrenerek oyunculuk dünyasına geri dönmek zorunda kalan Debbie Eagan’la rekabet etmek zorunda. Bu 12 kadının başında ise Marc Maron’un canlandırdığı Sam Slyvia var. Düşük bütçeli ticari filmlerin tükenmiş direktörü Sam, güreş dünyasının yıldızı olmak için yarışan bu kadınlara liderlik ediyor.

GLOW; Orange Is The New Black ve Weeds dizilerinin yazarı Carly Mensch ile Homeland ve Nurse Jackie dizilerinde imzası bulunan Liz Flahive’nin son projesi. İkilinin aynı zamanda dizi sorumlusu olduğu yapımda Orange Is the New Black yaratıcıları Jenji Kohan ve Tara Herrmann ise başyapımcılığı üstleniyor.

Diziden yayınlanan karakter posterlerini gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER