MIPTV 2017: Fresh TV Fiction'ın dikkat çeken yeni dizileri belli oldu

MIPTV 2017: Fresh TV Fiction'ın dikkat çeken yeni dizileri belli oldu

Halen Cannes'da devam eden MIPTV'de The Wit CEO'su Virginia Mouseler, Fresh TV Fiction'ın dikkat çeken yeni dizilerini açıkladı. Listede üç Türk dizisi de yer aldı.

Sahipli (Possessed) (Kanal D Sales): Uzak bir köyde tuhaf bir kadın diğer dünyaya ait yollarla kadınlara çocuk sahibi olmasına yardım etmektedir. O çocuklar nihayetinde bu dünya ile diğeri arasında portal görevi görürler.

İsimsizler (Nameless Squad) (Kanal D Sales): Birkaç terör olayın ardından genç ve gelecek vaad eden bir diplomat, ülkesine olan aşkı için ateş hattına atılır.

Söz (The Oath) (Global Agency): Bir terör saldırısı kız arkadaşını kaybeden bir üst teğmen, 12 kişilik ekibin başına getirilir. Bu kişiler dostluk ve özveri etrafında birleşip bir terörist grubun başındaki ismi yakalamak için göreve başlarlar.

Listede yer alan diğer diziler şu şekilde:

The Handmaid’s Tale (MGM Television), The Replacement (SPTI), The Moorside (ITV Studios), Eternal Love (Croton Media), Charité (Global Screen), Taken (NBCU), The Bastards of Pizzofalcone (RAI Com), The Frozen Dead (Gaumont Television), I Know Who You Are (Filmax International), Stuck (NPO Sales), Queer Amsterdam (NPO Sales), Louis(e) (TF1 International), Trans-Human (Lagardère Studios Dist.), La Porta Rossa (Studiocanal), Victor Lessard (Pixcom International), Habeas Corpus (ImaginaUS Sales), Nothing Personal (Azteca), Pacto de Sangue (Intro Pictures, Rebecka Martinsson (Banijay Rights, The Forest (About Premium Content, Black Spot (ABDA ve The Case (Keshet International).BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER