Marvel's Iron Fist ve dört yeni yapım 17 Mart'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

Marvel's Iron Fist ve dört yeni yapım 17 Mart'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye, 17 Mart'ta izleyicilerini beş yeni yapımla buluşturmaya hazırlanıyor. Bunların iki tanesi dizi, ikisi film ve bir tanesi de çocuklara yönelik bir çizgi dizi özelliğini taşıyor.

* Marvel's Iron Fist (Dizi)

10 yaşından beri kayıp olan ve öldüğü düşünülen Danny Rand, 15 yıl sonra yeniden ortaya çıkarak demirden bir yumruk ve büyük planlarla New York'a geri döndü. Iron Fist'in gücüyle geçmişini geri almak ve kaderini gerçekleştirmek istese de karanlık güçlerin de başka planları var.

Başroldekiler: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham


* Samurai Gourmet (Dizi)

Yakın zamanda emekli olan ve samuray alt benliğinin yardımıyla özgürlüğünü kucaklamayı öğrenen Takeshi Kasumi için tek başına yemek yemek, bir maceradır. Takeshi içindeki savaşçıyı ortaya çıkararak ve gerçekten istediği şeyleri yiyerek, yemek ve hayat tutkusunu yeniden keşfeder.

Başroldekiler: Naoto Takenaka, Tetsuji Tamayama, Honami Suzuki


* Deidra & Laney Rob A Train (Film)

Küçük bir kasabada yaşayan hırslı gençler Deidra ve Laney, sıkıntı içindedir. Ancak her gece evlerinin yakınından gürültüyle geçen yük treni, onlara cüretkar bir fikir verir. Anneleri hapse düşüp borçaları da giderek artınca çareyi bir dizi tren soygunu planlamakta bulur.

Başroldekiler: Rachel Crow, Ashleigh Murray, Sasheer Zamata


* Pandora (Film)

Yıpranmış eski bir nükleer santrale ev sahipliği yapan Kore köyü depremle sarsılınca bir adam ülkesini mutlak felaketten kurtarmak için hayatını riske atar. Nükleer enerji istasyonu; yüzlerce insana iş imkânı, binlercesine enerji kaynağı sunuyordu. Ama artık hiçbirinin önemi yok, çünkü patlamasına saatler kaldı.

Başroldekiler: Nam-gil Kim, Young-ae Kim, Jeong-hee Moon


* Julie's Greenroom (Çizgi Dizi)

Şarkı söyleme. Rol yapma. Set tasarımı. Julie Andrews'un özgün bir müzikal yapımında rehberlik ettiği genç "Çaylaklar" sınıfı için her görev önemlidir. Jim Henson Company'nin bu orijinal çocuk dizisinde, büyümüş de küçülmüş kuklalar, akıl hocaları Julie Andrews'un dikkatli takibinde kendi müzikallerini sahneliyor. Yıldız konuk oyuncular arasında Idina Menzel, Josh Groban, Alec Baldwin, Sara Bareilles ve Carol Burnett var.

Başroldekiler: Julie Andrews, Giullian Yao Gioiello, Jennifer BarnhartBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER