Netflix dizisi A Series of Unfortunate Events 2. sezon onayını aldı

Netflix dizisi A Series of Unfortunate Events 2. sezon onayını aldı
Netflix'in sekiz bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen yeni dizisi A Series of Unfortunate Events ikinci sezon onayını resmen aldı.

Lemony Snicket takma adını kullanan yazar Daniel Handler'ın aynı adlı roman serisinden televizyona uyarlanan ve tam adı Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events olan dizi, 13 Ocak 2017'de yayına girmişti. Serinin 2004 yapımı ve başrolünde Jim Carrey'in yer aldığı aynı isimli bir filmi de bulunuyor. Netflix'in ekrana getirmeye hazırlandığı dizide Kont Olaf rolünü How I Met Your Mother ile tanınan Neil Patrick Harris canlandırıyor.

Roman serisi ve dizi, ailelerini bir yangında kaybedince kimsesiz kalan ve Kont Olaf'ın yanına yerleştirilen üç çocuğun başından geçenler ve ailelerinin gizemli ölümünün arkasındaki gizem üzerine kurulu.

Sezonu yayına girdiğinde şimdiden ikinci sezon için senaryo çalışmalarının başladığı açıklanan yapımın gelecek sezonunun 10 bölüm sürmesi ve serinin sonraki beş kitabının uyarlanması bekleniyor. Her iki bölümü bir kitaba dayanan dizinin birinci sezonunda ilk dört kitap uyarlanmıştı.

Dizinin onay haberi için Youtube'ta A Miserable Message isimli bir video yayınlandı. Videoda gizlendiği açıklanan bir mesaj izleyicileri www.vastlyfrighteningdecision.com isimli siteye götürüyor. Sitede de dizinin ikinci sezon onayı aldığına dair bir mektup bulunuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER