Marvel’s Iron Fist'ten özel bir video ve yeni bir afiş paylaşıldı

Marvel’s Iron Fist'ten özel bir video ve yeni bir afiş paylaşıldı

Netflix bugün, merakla beklenen yeni dizisi Marvel’s Iron Fist’ten “Ben Danny’yim” başlıklı bir özel video yayınladı. Videoda asıl adı Danny Rand olan “Iron Fist”in kayıp geçirdiği 15 yılda neler yaşadığı ve geçmişi ile yeniden bağ kurmak için döndüğü New York’ta nasıl bir dünya ile karşılaştığı anlatılıyor.

17 Mart’ta, tüm dünyada aynı anda Netflix’te 13 bölümle yayınlanacak olan Marvel’s Iron Fist’ten özel sahnelerin yanı sıra, başrol oyuncusu Finn Jones röportajından notların yer aldığı videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Danny Rand karakteri için hazırlanan yeni afişi ve afişin hareketli videosu ise gelecek sayfamızda.

Netflix’in, Marvel Television ve ABC Stüdyoları işbirliğiyle hayata geçirdiği Marvel’s Iron Fist; Marvel süper kahraman serisinde Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones ve Marvel’s Luke Cage’den sonraki dördüncü hikaye olarak heyecanla bekleniyor. Her birinin hikayesi dört ayrı dizide anlatılan bu dört süper kahraman, yılsonuna doğru Netflix’te yayınlanacak olan Marvel’s The Defenders’ta bir araya gelecek!

Marvel’s Iron Fist hakkında:

Yıllar boyunca kayıp olan milyarder Danny Rand (Finn Jones) New York'a dönerek geçmişiyle olan bağlarını yeniden canlandırmaya ve ailesinin vasiyetine sahip çıkmaya çalışıyor. Bir yandan da kung-fudaki ustalığını ve muhteşem IronFist gücünü kullanarak New York'u yozlaştıran suç unsurlarına karşı savaş veriyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER