Ultimate Beastmasters ve Bu Benim Dünyam Değil, 24 Şubat'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

Ultimate Beastmasters ve Bu Benim Dünyam Değil, 24 Şubat'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Şubat ayını arkamızda bırakmamıza az bir zaman kala Netfllix Türkiye, 24 Şubat'ta beş yeni yapımla daha izleyiciyi buluşturuyor.

* Netflix'in orijinal programlarından Ultimate Beastmasters, on bölümlük sezonuyla ekrana gelecek. Yarışma özelliği taşıyan reality şov, ABD'den ve diğer beş ülkeden gelen elit sporcuların katıldığı zorlu engelli parkur yarışı üzerine.

Ağır bir engelli koşu parkuru, dünyanın en iyi atletlerinden 108'ine meydan okuyor. Sadece biri evine büyük ödül ve Beastmaster unvanı ile dönecek. Şovun sunuculuğunu Terry Crews ve Charissa Thompson yapıyor.


* Netflix'in 24 Şubat'ta izleyiciyle buluşturacağı orijinal filmi I Don't Feel at Home in This World Anymore (Bu Benim Dünyam Değil), hayattan bezmiş hemşire asistanı Ruth üzerine kurulu.

Başrollerinde Melanie Lynskey, Elijah Wood ve David Yow'un olduğu yapımda Ruth eve geldiğinde soyulduğunu görür. Soyguna uğramak Ruth için bardağı taşıran son damla olmuştur ve adaleti kendi eline almaya karar verir. Yalnız yaşayan komşusuyla birlikte hırsızların peşine düşer ve hayatı büyük bir değişikliğe uğrar. Boyundan biraz daha büyük bir işe kalkışmış gibidir.


* Güney Kore ve Çin'de oldukça ilgi gören Kore dizisi The Sound of Your Heart, ilk sezon bölümleriyle Netflix Türkiye'ye de geliyor. Sezonu 20 bölüm süren hikaye, Jo Seok'un eşi ve ailesiyle olan maceraları üzerine kurulu bir komedi.

* On bölümlük üçüncü sezonuyla 10 Nisan'da ekrana dönmeye hazırlanan Better Call Saul, öncesinde ikinci sezon bölümleriyle Netflix Türkiye'de olacak.

* Çocuklara yönelik programlardan birisi olan Legend Quest de ilk sezon bölümleriyle Netflix Türkiye'de olacak bir başka program.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER