Netflix Türkiye'de Ocak ayında hangi dizileri izleyeceğiz?

Netflix Türkiye'de Ocak ayında hangi dizileri izleyeceğiz?
Netflix Türkiye, Ocak ayında da birçok yeni ve orijinal diziyle izleyicilerinin karşısında olacak.

6 Ocak: Kanada dizisiyken final kararı alınan ama Netflix'in yeniden dirilttiği Degrassi: Next Class üçüncü sezonuyla ekranlara geri dönüyor.

1975-84 arasında dokuz sezon boyunca yayınlanan One Day at a Time ise uzun yılların ardından ekranlara dnüş yapıyor. Kadrosunda Todd Grinnell, Justina Machado ve Rita Moreno'yu bulunduran yapımın merkezinde Küba kökenli bir Amerikan ailesi var. Eşinden yeni boşanmış bir kadın, çocukları ve annesiyle birlikte yeni bir hayata başlıyor.

13 Ocak: 2004'te film olarak vizyona giren roman serisi A Series of Unfortunate Events, Netflix'te dizi uyarlaması olarak ekrana geliyor. İlk sezonu sekiz bölüm sürecek olan dizinin başrollerinden birisi How I Met Your Mother ile tanınan Neil Patrick Harris. Diziyle ilgili çıkan tanıtımlara buradan ulaşabilirsiniz.

The Investigator: A British Crime Story: 4 bölümlük mini dizi gerçek hayata daynanan bir cinayet davası üzerine. 1985'te Carole Packman gizemli bir şekilde ortadan kayboldu ve bir daha bulunamadı. Kocası Russell Causley onun cinayeti için müebbet cezasını çekse de suçlu olduğunu asla kabul etmedi ve ceset de bulunamadı. Dizide Packman'ın kayboluşu işlenecek ve çevresindekileriin yardımıyla Carole'ın son adımları takip edilecek.

18 Ocak: Direct TV'de ilk sezonuyla ekrana gelen You Me Her, 10 bölümlük sezonuyla Netflix Türkiye'ye geliyor. Dizi, aynı kadına aşık olan evli bir çiftin karmaşıklaşan hayatını anlatan bir komedi/drama dizisi.

20 Ocak: Game of Thrones'un Dothraki'si Jason Momoa'nun başrolünde olduğu Frontier dizisi de ilk sezon bölümleriyle Netflix'te olacak.

24 Ocak: Aynı evde yaşayan üç erkek ve kadının her sezonu farklı bir yerde geçen yaşantılarını anlatan, senaryoya da dayanmayan Terrace House, Aloha State ile Hawaii'ye geliyor!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER