One Day at a Time ve Degrassi: Next Class, 6 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!

One Day at a Time ve Degrassi: Next Class, 6 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye yeni yılın ilk orijinal dizilerini izleyenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor: One Day at a Time ve Degrassi: Next Class.

* 13 bölümlük sezonuyla 6 Ocak'ta ekrana gelecek olan One Day at a Time, 1975-84 arası dokuz sezon yayınlanan aynı isimli komedi dizisinin uyarlaması. Kadrosunda Todd Grinnell, Justina Machado ve Rita Moreno gibi isimleri bulunduran dizi, Küba kökenli bir Amerikan ailesinin merkezinde olduğu bir yapım olacak. Annesiyle birlikte yaşayan ve eşinden yeni boşanan bir kadın, iki çocuğuyla yeni hayatına alışmaya çalışıyor.


* Kanada'daki kanalı diziyi bitirmeye karar verince Netflix'in kurtardığı Degrassi: Next Class ise üçüncü sezonuyla 6 Ocak'ta ekrana gelecek.

Ancak Netflix'in izleyicilerinin karşısına getireceği yapımlar bu kadarla sınırlı değil.

* 6 Ocak'ta çocuklar için Tarzan and Jane'in yayınlanmasıyla birlikte orjinal film Coin Heist de yayında olacak. Paraya ihtiyaçları olduğu için istemeseler de bir araya gelen dört öğrenci (bir atlet, bir hacker, bir mükemmel öğrenci, bir de aylak) Amerika'nın bozuk para üreten yeri U.S. Mint'ten para çalmak için iş birliği yapıyorlar.


* Ayrıca Ocak boyunca birçok komedyenin skeç şovlarını da yayınlayacak olan Netflix Türkiye, açılışı bugün Jen Kirkman'ın Just Keep Livin?'i ile yaptı.

* 4 call center çalışanın Sao Paulo'nun güneyine birlikte geziye giderken çocuğunu annesiyle görüştürmek için ona götüren bir adamla tanışmaları üzerine kurulu komedi/drama karışımı yeni belgesel Back and Forth (Entre Idas e Vindas) ise 5 Ocak'ta yayında olacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER