NBC kanalının sezon ortası programı belli oldu

NBC kanalının sezon ortası programı belli oldu

FOX, The CW ve CBS kanallarının ardından NBC kanalı da sezon ortası programını açıkladı.

* Kanalın ve sezonun en hit dizisi This is Us, geçtiğimiz Salı günkü bölümüyle verdiği Noel arasından 10 Ocak'ta dönecek ve kalan sekiz bölümünü tamamladıktan sonra onun saatini 7 Mart'ta başlayacak olan Trial & Error devralacak. Suçsuz olduğunu iddia eden genç bir adam ve onu savunan avukatının komik hallerini anlatan dizi 14 Mart'tan itibaren çift bölüm yayınlanmaya başlayacak.

* Dizi, sezonunu tamamladıktan sonra 25 Nisan'da onun yerine yine çift bölüm halinde yayınlanacak Great News geçecek.

* Kanalın Sonbahar dizilerinden The Good Place sezonunu bitirince yerine DC evreninde bir sigorta şirketinde geçen komedi dizisi Powerless geçecek. Tarih: 2 Şubat.

* The Blacklist'in içinde Tom Keen ve Susan Hargrave'i bulunduran uzantı dizisi The Blacklist: Redemption 23 Şubat'ta sekiz bölüm sürecek sezonuna dizinin saat diliminde başlayacak. Onun sezonu bittikten sonra 20 Nisan'da The Blcklist ekranlara geri dönecek.

* Jennifer Lopez'in başrolünde yer aldığı Shades of Blue ve Chicago serisinin adalete odaklanan yeni halkası Chicago Justice ise 5 Mart'ta başlayarak Pazar günleri yayınlanacak.

* Kanal yeni dizilerinden Marlon ve Midnight, Texas ikisili için şimdilik herhangi bir tarih açıklamamış durumda.

* Diğer iki yeni dizisi Emerald City'nin Grimm finalini yaptıkan sonra onun yerinde 6 Ocak'ta yayınlanmaya başlayacağı daha önce açıklanmıştı. Aynı şekilde Timeless dizisi sezon finali yaptıktan sonra 25 Şubat'tan itibaren aynı isimli film serisinden uyarlama Taken'ın onun yerini devralacağı da duyurulmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER