FOX kanalının sezon ortası takvimi belli oldu

FOX kanalının sezon ortası takvimi belli oldu
Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte Amerikan dizilerinin sezon arası verme dönemi yaklaşırken ulusal kanallardan FOX, sezon ortası takvimi takvimini şimdiden açıkladı.

* Kanalın Pazartesi dizileri Gotham ve Lucifer, 30 Ocak'ta araya girecekler. Onların yerine 6 Şubat'ta 24: Legacy ve yeni polisiye dizisi A.P.B. başlayacak.

* Kanalın Salı günü yayınlanan komedisi Brooklyn Nine-Nine, 1 Ocak Pazar günü yayınlanacak çift bölümüyle araya girecek. Araya giren üç dizinin de ne zaman yayına döneceği henüz belli değil.

* Kanalın Çarşamba yayınlanan hit dizisi Empire, 14 Aralık'ta araya girip 22 Mart'ta dönecek. O yokken de Empire'ın yaratıcısı Lee Daniels'ın yeni müzikal draması Star yayınlanacak. Star dizisinin 14 Aralık'ta özel prömiyeri de yayınlanacak.

* Perşembe günü dizilerinden Pitch, 10 bölümlük sezonu için uzatma almayacak ve sezonunu 8 Aralık'ta tamamlayacak. Geleceği ise daha sonra kararlaştırılacak. Bir diğer dizi Rosewood ise 6 Ocak'ta geri döndüğünde bundan sonra Cuma günleri yayınlanmaya başlayacak.

* 1 Ocak Pazar günü ön gösterimi yayınlanacak olan kanalın yeni komedisi The Mick, 3 Ocak Salı günüyle birlikte kendi gününe ve saatine (20:30) geçmiş olacak. Brooklyn 99'dan boşalan 20:00'daki yere de 20:30'daki New Girl geçiyor.

* Kanalın son sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan dizisi Bones, 3 Ocak Salı başlayacak. Sleepy Hollow ise dördüncü sezonuyla 6 Ocak'ta geri dönüyor.

* FOX'un reality şovları Hell's Kitchen 12 Ocak'ta, Masterchef Junior ise 9 Şubat'ta yeni sezonlarıyla geri dönecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER