CBS, üç dizisinin bölüm sayısını artırdı

CBS, üç dizisinin bölüm sayısını artırdı
Amerikan kanallarından CBS, Sonbahar sezonuda yayınlamaya devam ettiği iki tanesi yeni olmak üzere üç dizisinin bölüm sayısını artırdığını açıkladı.

Ekranın yeni komedilerinden Man with a Plan ve The Great Indoors altı bölüm uzatma alarak sezonlarını 19 bölüme çıkarttı. İkinci sezonu yayınlanmaya devam eden medikal drama Code Black ise üç bölüm uzatma alarak sezonunu 16 bölüme çıkarttı. Böylece üç dizi de tam sezonlarına uzamış oldular.

Ekim ayının sonuna doğru başlayan Man with a Plan, karısı çalışmaya başlayınca evde daha fazla sorumluluk ve çocukların bakımını üstlenen müteahhit bir babanın başından geçen komik olaylar üzerine bir yapım. Dizinin başrolünü de iyi Friends dizisiyle tanınan Matt LeBlanc üstleniyor.

The Great Indoors ise çalıştığı dergi sadece online yayın yapmaya başlayınca kendisini bir ofis dolusu çalışanın patronu olmuş bulan ve günümüz teknoloji dünyasının karşısında eski model kalmış bir muhabirin yaşadıklarını konu alan bir dizi. Dizinin başrolünde Community dizisiyle tanınan Joel McHale yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER