Miss Golden Globe 2017'nin Sylvester Stallone'nin kızları olduğu açıklandı

Miss Golden Globe 2017'nin Sylvester Stallone'nin kızları olduğu açıklandı

Sophia, Sistine ve Scarlet Stallone'nin 74. Altın Küre Ödülleri'nin Miss Golden Globe'u olduğu açıklandı.

Her sene Altın Küre Ödülleri'nde tören boyunca kazananlara ödüllerini veren kişi olması için ünlü bir ismin çocukları arasından seçilen Mr./Miss Golden Globe'ta bu yıl bir ilk yaşandı ve üç kişi birden seçildi. Hollywood Yabancı Basın Birliği'nin yaptığı açıklamaya göre Sylvester Stallone'nin üç kızı törende bu sene bu görevi üstlenecekler.

Geçtiğimiz son senelerde törende bu görevi üstlenen isimlerin arasında Jamie Foxx'un kızı Corinne Foxx, Kelsey Grammer'ın kızı Greer Grammer, Kevin Bacon ile Kyra Sedgwick'in kızları Sosie Bacon ve Clint astwood'un kızı Francesca Eastwood bulunuyor.

"Altın Küre tarihinde ilk kez bir değil üç tane Miss Golden Globe seçtik. Stallone kız kardeşler törende ödülleri verme geleneğimizi sürdürecekler." diyen HYBB başkanı Lorenzo Soria, Stallone çiftinin yetiştirdiği bu üç genç kızın da akademi, spor veya modellik alanlarında başarılı bir kariyerleri olduğunu belirterek onlar için geleceğin nasıl olduğunu görmek için sabırsızlandığını söyledi.

Altın Küre Ödülleri 8 Ocak 2017'de Jimmy Fallon'un sunuculuğunda gerçekleşecek. Törende Meryl Streep 2017 Cecil B. DeMille Ödülü'nü alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER