Deborah Ann Woll ve Simone Missick, The Defenders'ta da yer alacaklar

Deborah Ann Woll ve Simone Missick, The Defenders'ta da yer alacaklar
Netflix ve Marvel'ın dizi ortaklığının beşinci dizisi olarak hazırlıklarına devam edilen The Defenders dizisinde diğer dizilerden tanıdık iki oyuncuyu da göreceğimiz açıklandı.

Netflix ve Marvel ortaklıklarını duyurduklarında Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'in solo dizilerinin ardından hepsinin bir arada The Defenders'ta yer alacağı açıklanmıştı. Dizinin ana kötüsünü canlandıracak ismin Sigourney Weaver olduğu da New York Comic Con sırasında duyurulmuştu. 30 Eylül'de Luke Cage'in sezonunun tüm bölümlerinin aynı gün yayınlanmasının ardından dördüncü solo dizi Iron Fist de 17 Mart'ta yayında olacak.

Ortak dizi The Defenders'ta ise Daredevil dizisinin Karen Page'i Deborah Ann Woll ve Luke Cage dizisinde izleyici karşısına çıkan Simone Missick de yer alacaklar. Charlie Cox (Daredevil), Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage) ve Finn Jones'un (Iron Fist) başrolde olduğu yapımda Jessica’nın yardımcısı Malcolm'u oynayan Eka Darville de karakterini yeniden canlandıracak.
The Defenders'ın sezonu ise 8 bölüm sürecek ve 2017'de başlayacak.

Oyuncuların yer alacağının açıklaması kısa bir videoyla dizinin resmi Twitter aracılığıyla yapıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER