24: Legacy'nin yeni fragmanı yayınlandı

24: Legacy'nin yeni fragmanı yayınlandı
Geniş bir kitle tarafından sevilen 24 dizisinin Live Another Day ismiyle mini olarak ekranlara dönmesinin ardından FOX kanalının bir kez daha diziyi ekranlara mini dizi olarak döndüreceği açıklanmış, Kiefer Sutherland’in dönmeme kararı almasının da katkısıyla yeni bir kadro ve hikaye de kurulmuştu. 24: Legacy ismiyle 5 Şubat'ta ekrana gelmeye başlayacağı duyurulan mini dizinin yeni fragmanı yayınlandı.

24: Live Another Day‘den üç yıl sonrasında başlayacak olan dizinin daha önce Mayıs ayında ilk fragmanı yayınlanmıştı. Dizinin başrolünde Straight Outta Compton filmiyle ünlenen Corey Hawkins yer alıyor. Ona son olarak Homeland dizisinde izlediğimiz Miranda Otto eşlik edecek. Howard Gordon, Brian Grazer, Manny Coto, Evan Katz ve Stephen Hopkins gibi isimler de 24: Legacy'nin yapımcılığını üstlenecek.

Yeni sezonun konusu ise bir ordu kahramanı olan Eric Carter'ın arkasında bir sürü problemle Amerika’ya geri dönüş yapması ve Amerikan Terörle Mücadele Ünitesi (CTU) ile hem sırtındakilerden kurtulmak hem de Amerikan topraklarında gerçekleşmek üzere olan en büyük terör saldırısını engellemek amaçlı iletişime geçmesi üzerine. Hikayesi Washington’da geçecek olan sezon, 12 bölümden oluşacak.

Paylaşılan yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER