Fahriye Evcen'li Koton reklamının kamera arkası yayınlandı!

Fahriye Evcen'li Koton reklamının kamera arkası yayınlandı!
Koton, Fahriye Evcen’le yeni reklam filmini Koton Jeans markasına çekti. “Şimdi siyah jean moda” sloganlı reklam filmi ile Koton, jean dünyasına getirdiği siyah Jean modasıyla bu sezonun trendlerine son noktayı koydu. Reklam filminin kamera arkası ise eğlenceli görüntülere sahne oldu.

Koton, Fahriye Evcen ile yeni sezonun ilk reklam filmini Koton Jeans markasına çekerek yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. ’Şimdi siyah jean moda’ sloganı ile Koton’un yeni sezonda trend olarak belirlediği siyah jeanlere vurgu yapan reklamın çekimleri de oldukça keyifli geçti. Çekimlerin kamera arkasında eğlenceli anlar yaşandı.

Yönetmenliğini Uygar Kutlu’nun yaptığı, TBWA/İstanbul ekibi ve Autonomy Prodüksiyon imzalı reklam filmindeki çekimlerin hazırlık aşamasında saçından makyajına büyük bir titizlik ile hazırlanan Evcen, kamera arkasında pozitif enerjisi, göz alıcı güzelliği ve heyecanı ile dikkat çekti.

Koton Jeans’in en özel siyah parçalarını taşıyan Fahriye Evcen’in yer aldığı reklam filminde Koton Jeans’in ruhunun ve siyah jean’in kendine has duruşunun ön plana çıktığı kareler yaratıldı. Çekimler sırasında rahatlığının yanı sıra şıklığı ile de dikkat çeken farklı Koton Jeans kombinleri kullanıldı. Reklam filmi çekimleri ise 1 gün boyunca sürdü.

Reklam filminde; Fahriye Evcen, Koton Jeans kombinleri ile yürürken arkasında yer alan rock grubu da Fahriye Evcen’e ve siyah jean’lere hitaben Kara Sevda şarkısını söylüyor. Barış Manço’nun en sevilen şarkılarından biri olan “Kara Sevda”’nın reklam filmine özel olarak yorumlanan rock versiyonu da ayrıca büyük beğeni topluyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER