Teen Wolf'un yeni sezonundan haberler var!

Teen Wolf'un yeni sezonundan haberler var!
15 Kasım'da yeni sezonuyla ekranlara dönecek olan Teen Wolf'tan haberler var.

Yayınlanacak altıncı sezonun aynı zamanda son sezon olduğu birkaç ay öncesinde duyurulmuştu, hatta fragmanı da yayınlanmıştı. Altıncı sezonla ilgili bildiğimiz şeylerden birisi de sezonun merkez kötüsünün Ghost Riders (Hayalat Sürücüler) olduğu. Ardından da oynadığı film serisinin setinde kaza geçirdiği için diziye devam edip edemeyeceği merak konusu olan Dylan O'Brien sorunu sona ermişti ve olacağı açıklanmıştı. Ancak ufak bir farkla...

Yeni sezonla ilgili kısa süre önce az aşağıda da görülen merkezinde Stiles'ın olduğu bir poster yayınlandı. Sezonun ilk bölümüyle birlikte Stiles Ghost Riders tarafından kaçıralacak ve bir süre ortada olmayacak; bu sırada da Scott ve Lydia dahil olmak üzere dizidekiler Stiles'ın yokluğuyla baş etmeye çalışacaklar. Dizinin yaratıcısı Jeff Davis Şerif Stilinski'nin de oğlunu kaybedeceğinden onun durumunu izleyeciye aktaracaklarını da açıkladı.

Davis yeni sezonun temasıyla alakalı "Sezonlardır etrafa ölü bedenler saçılıyor, korkutucu ve farklı bir şey yapmak istedik. Ölümden daha korkutucu ne olabilir? Unutulmuş olmak. Tamamıyla silinmek." şeklinde yeni sezonla ilgili ipucu da verdi. Ayrıca Stiles'ın dizideki kaçırılma anından hemen öncesine dayanan ve Lydia ile Stiles arasında geçen bir sahnenin senaryosu da internette paylaşıldı. Senaryo sayfasını bir sonraki sayfada bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER