Emmy Ödülleri'nde ödül takdimcilerinin tamamı belli oldu

Emmy Ödülleri'nde ödül takdimcilerinin tamamı belli oldu
68. Emmy Ödül Töreni'ne artık sayılı zaman kalmış durumda, Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece ödüller sahiplerini bulmuş olacak ve yayın da ülkemizde Digiturk tarafından yayınlanacak.

İşte az bir zamankala ödülleri sahiplerine takdim edecek ünlü isimlerin listesi de tam haliyle belli oldu. Daha önce ilk takdimcileri sizinle şurada paylaşmıştık.

Bunun ardından ödül takdim edecek ikinci grup açıklanmış ve Laverne Cox, Tracee Ellis Ross, America Ferrara, Kit Harington, Matt LeBlanc, Joel McHale, Mandy Moore, Chris Rock, Keri Russell, Jeffrey Tambor, Kerry Washington, Damon Wayans ve Constance Wu'nun ödülleri sahiplerine duyuracağı belli olmuştu.

Kısa süre önce de son grup belli oldu. Buna göre Kyle Chandler, Bryan Cranston, Claire Danes, Allison Janney, Rami Malek, Michelle Dockery, Terrence Howard, Tony Goldwyn, Kiefer Sutherland, Minnie Driver ve Abigail Spencer da ödül takdim edecekler arasındaki yerlerini aldılar.

Bu önemli geceyi 2016 senesinde sunacak isim ise Jimmy Kimmel. Ödül töreni ülkemiz saatiyle 2'de kırmızı halıyla, 3'te ise törenle başlamış olcak.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER