Montrö Caz Festivali İsviçre'ye aynı anda Red Bull TV ile evinizde!

Montrö Caz Festivali İsviçre'ye aynı anda Red Bull TV ile evinizde!
1967 yılından bu yana İsviçre’nin Montrö şehrinde düzenlenen Montrö Caz Festivali bu yıl 1 Temmuz itibarıyla müzikseverlere kapılarını açtı. Sigur Ross, Lana Del Ray, Marcus Miller, Woodkit gibi dünyaca ünlü isimlerin sahne alacağı festivalde yer alan önemli performanslar 13-15 Temmuz 2016 tarihleri arasında, Red Bull TV’den (www.redbull.tv/montreux ) canlı olarak yayınlanacak. Yayınlar Türkiye saati ile 23.00’de başlayacak.
 
50 yılı aşkın süredir düzenlenen, cazın yanı sıra farklı türde müzik yapan sanatçılara da yer veren Montrö Caz Festivali 1 Temmuz itibarıyla kapılarını müzikseverlere açtı. 16 Temmuz’a kadar devam edecek olan festivalin son 3 gününde canlı performanslar, tekrarlar ve konserlerin öne çıkan ayrıntıları Red Bull TV’den canlı olarak yayınlanacak. Üç gün boyunca Türkiye saati ile 23.00’de başlayacak olan yayınlarda Charles Bradley, M83, ASAP Ferg, Other Lives (akusitk), Rag'n'Bone Man (akustik), Quincy Jones gibi isimlerin performansları takip edilebilecek.
 
Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok ismi ve grubu ağırlamış olan festivalde Türkiye’den başarılı müzisyen İlhan Erşahin de sahne almıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER