Şimdi herkes onun peşinde: Almila Ada

Şimdi herkes onun peşinde: Almila Ada
-- ÖZEL HABER--

Almila Ada Bayazıtoğlu, ilk kez Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol aldığında yapımcıların dikkatini çekmişti. 1994, İstanbul doğumlu olan oyuncu, eğitimi nedeniyle uzun zaman yurt dışında yaşadıktan sonra Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinden gelen teklifi değerlendirdi ve Türkiye'ye döndü.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Nehir karakterine can veren Almila şu anda yapımcıların gözdesi haline geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümü mezunu olan Almila ayrıca İngiltere'de Royal Academy'de bale lisans eğitimi aldı. Son günlerde oldukça yoğun şekilde oyunculuk dersleri almaya başlayan  Almila Ada, zaman zaman fotomodellik de yapıyor.

Genç oyuncu 1994 doğumlu

Kaderimin Yazıldığı Gün final yaptığından beri çeşitli yapım şirketlerinden irili ufaklı roller için teklif alan ancak hiçbirine olumlu cevap vermeyen Almila Ada'nın 2016 sezonunda ekrana gelecek çok önemli bir projede başrol kadın karakteri canlandırmak üzere hazırlandığı konuşuluyor. Hatta uzun süreli bir sözleşme imzalamak üzere olduğu da... ICON Talent ile sözleşmeli olan Almila'yı renklerine bağlamak üzere olan yapım şirketi hakkında rivayet muhtelif, bu konuda kulağımıza fısıldanan bazı isimler oldu ancak bilgiyi henüz doğrulatamadığımız için o yapım şirketinin adını açıklamayı uygun bulmuyoruz. Ancak siz bu ismi not alın, çok yakında ekranda arz-ı endam etmeye başlayacak..

Gelişmeleri bildireceğiz...


Almila Ada'nın Instyle dergisi için yaptığı çekimin kamera arkası görüntüleri
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER